4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4878
update-catalogue
Willem van den Berg (1886-1970)

Portret van een boer, op de achtergrond een heuvellandschap met akker

paneel, gesign. r.o., 39 x 27,5 cm.

[1]

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575

outbid-warning
Overboden