13e zitting - Vrijdag 13 mei 13.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3420
India, zilveren sprenkelaar en China, set van tien theelepels en paar zoutvaatjes, 19e/20e eeuw,

de sprenkelaar met florale motieven (defecten), de theelepels met drakengrepen en de zoutvaten gemodelleerd als lotus, gemerkt met Chinese karaktermerken

h. 17,5 cm (sprenkelaar)/ diam. 5,5 cm (zoutvaten)

[13]

India, silver sprinkler and China, set of ten teaspoons and a pair of salts, 19th/ 20th century, the sprinkler with floral motifs (damages), the teaspoons with dragon handles and the salts modelled as lotus, marked with Chinese characters. Condition: sprinkler with some losses.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70