4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4849
update-catalogue
Jan Toorop (1858-1928)

Mijnwerkers

houtskool, gesign. r.o., 20 x 23 cm.

[1]

Taxatie: € 1.200 - € 2.000
Huidig bod: € 975
Hamerprijs: € 975

Hamerprijs: € 975

outbid-warning
Overboden