4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4870
update-catalogue
Toon Kelder (1894-1973)

De orgeldraaier

doek, gesign. r.b., '26, ex collectie Piet Boendermaker, nr. 3076 / 157, 77 x 65 cm.

[1]

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775

Hamerprijs: € 775

outbid-warning
Overboden