5e zitting - Donderdag 5 mei 18.30 uur: 5000-5213- Moderne en hedendaagse kunst
Catalogusnummer: 5145
Armando (1929-2018)
De Leiter
litho, gesign. r.o., '97, 7/25, 74 x 53 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440
Hamerprijs:
€ 440