Catalogusnummer: 4540
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)

Vrouw bij een boerderij op een erf met kippen

paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 25 x 35 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140