3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4604
Gesigneerd G.J. vd S. Bakhuijsen

Bloemen. Hierbij doek door A. van Gilst

aquarel, 42 x 29 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40