3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4657
update-catalogue
Theo Swagemakers (1898-1994)

Stilleven met perziken

board, gesign. l.o., '80, 34 x 40 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden