3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4567
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)

IJsbeer / Ooievaar

twee tekeningen, samen in passepartout, 24 x 28 cm. en 14 x 11 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70