18e zitting - Woensdag 18 mei 14.00 uur: 1550-1667 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1713
Makkum Tichelaar, polychroom aardewerk schotel en paar borden, 20e eeuw

diam. 35 en 23 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10

Hamerprijs: € 10