3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4627
Johannes Karel Leurs (1865-1938)

Herder met kudde schapen op de heide

maroufle, gesign. r.o.,19,8 x 37,3 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320