Catalogusnummer: 4949
P. Kretschmar (20e eeuw)

Vrouw bij een rivier

doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 1904, 46 x 66 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360