4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4945
update-catalogue
Willem Weissenbruch (1864-1941)

Grazende koeien in een landschap

paneel, gesign., 1904, 18 x 30 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340

outbid-warning
Overboden