4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4945
Willem Weissenbruch (1864-1941)

Grazende koeien in een landschap

paneel, gesign., 1904, 18 x 30 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340