3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4683
update-catalogue
Naar Steinlen, litho

litho, 34 x 29 cm.

[1]

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80

outbid-warning
Overboden