4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4959
Louis van Engelen (1856-1940)

Schapen

doek, gesign. l.o., 39 x 47 cm.

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500