8e zitting - Dinsdag 10 mei 13.00 uur: 5350-5448 - Tribale kunst Afrika
Catalogusnummer: 3574
Indonesië, teakhouten kist, ca. 1920,

polychroom beschilderd en rijk gestoken

br. 87, h. 58 en d. 48 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: