3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4556
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (1874-1950)

'Het boerenbuurtje, Edam' .

ets, gesign. r.o., epreuve d'artiste, 15 x 33 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70