6e zitting - Vrijdag 6 mei 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4040
Frankrijk, trumeau-spiegel in groen en verguld gelakte houten lijst, vroeg 19e eeuw,

met o.a. palmetten en rozetten

h. 58 en br. 40 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140