3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4698A
update-catalogue
Onbekende kunstenaar, 18e/19e eeuw

Portret van een dame

pastel, 60 x 47 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160

outbid-warning
Overboden