3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4596
Dirkje Kuik (1929-2008)

Map met een tekening, een litho en een litho waarop getekend

map 50 x 35 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90