3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4573
Conrad Kickert (1992-1965)

Drie etsen met afbeeldingen van Bretagne

driemaal ets, gemonn., ca. 20 x 24 cm.

Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80