Catalogusnummer: 5130
Pierre Alechinsky (geb. 1927)

Hors Livre I & II

Litho / ets 1979 Maat papier 32 x 25 (2 stuks) Oplage 66/120 & 76/120 Mooi ingelijst, palisander hout, linnen ppt prenten zwevend opgelegd en museumglas

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 975
Hamerprijs: € 975

Hamerprijs: € 975