7e zitting - Vrijdag 6 mei 14.00 uur: 8800-8862 - Design meubelen
Catalogusnummer: 8202
Axel Vervoordt, lage tafel met zwart leistenen blad

op ijzeren onderstel. Gemerkt op plaatje: Axel Vervoort, made in Belgium, genummerd A925. Herkomst: Aangeschaft bij Axel Vervoordt circa 2004 (kleine hoekchip aan blad)

161 x 71 en h. 41 cm

Axel Vervoordt, black marble and cast-iron low table. Marked: Axel Vervoordt, made in Belgium, A925. Provenance: Bought at Axel Vervoordt, 2004

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 3.600
Hamerprijs: € 3.600

Hamerprijs: € 3.600