15e zitting - Dinsdag 17 mei 14.00 uur: 2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2384
Ingelijst kurken diorama met voorstelling van burcht aan rivier, 19e eeuw.

h. 54 cm, b. 63, d. 8 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340