Roger Raveel (1921-2013)
'Z. in een vreemde ruimtelijke confrontatie'
litho, gesign. r.o., 81/190, 50 x 65 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280