6e zitting - Vrijdag 6 mei 10.00 uur: 4100-4137- Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4050
Spiegel in rijk gestoken eikenhouten lijst, 18e eeuw
h. 77 en br. 64 cm
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Hamerprijs:
€ 180