6e zitting - Vrijdag 6 mei 10.00 uur: 4000-4052 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4050
Spiegel in rijk gestoken eikenhouten lijst, 18e eeuw

h. 77 en br. 64 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180