Catalogusnummer: 4804
Engelse school, 17e eeuw

Portret van William Gooch J.P. of Mettingham (1597-1685)

doek, herkomst: collection Jean-Louis Remilleux, auction Christie's Paris 28-09-2015, lot 1023, 76 x 63 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.350
Hamerprijs: € 1.350

Hamerprijs: € 1.350