2e zitting - Woensdag 4 mei 13.00 uur: 0001-0299 - Juwelen en gouden sieraden
Catalogusnummer: 29
14 kt. Twee gouden Zeeuwse strikken en krullen.

De strikken gedecoreerd met filigrain en bungelend, een blisterparel, mt. Gouddoppertje Goes, 1973 - heden. De krullen antiek met jaarletter J voor 1893

bruto 26.7 gr.

[4]

Taxatie: € 800 - € 1.000
Hamerprijs: