4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4891
update-catalogue
Toon Kelder (1894-1973)

Winters uitzicht uit het atelier van de kunstenaar aan de Suezkade, Den Haag

doek, '27, gesign. l.o., tent. Toon Kelder, Museum Flehite, afb. p. 29, 40 x 50 cm.

[1]

Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550

Hamerprijs: € 550

outbid-warning
Overboden