3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4606
Toon Koster (1913-1990)

Polderlandschap bij maanlicht

board, gesign. r.o., 30 x 40 cm.

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100