3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4663
update-catalogue
Jan Hoogsteyns (geb. 1935)

Stilleven met vissen

doek, gesign. r.o., '73, 45 x 55 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320

outbid-warning
Overboden