16e zitting - Dinsdag 17 mei 19.00 uur: 2580-2709 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2592
Hans Reicher (1895-1963), groot groen gepatineerd bronzen sculptuur;

Zittende beer. Signatuur op lange zijde voet H. Reicher

h. 62, 48 x 30 cm.

Provenance: Een inzending uit Hoorn

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000

Hamerprijs: € 4.000