Hollandse school, 17e/18e eeuw
De aanbidding van de herders. Herkomst: Professor Frans Josef Heggen, moraal theoloog, Nieuwstad, Limburg.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150