Catalogusnummer: 4807
Hollandse school, 17e/18e eeuw

De aanbidding van de herders. Herkomst: Professor Frans Josef Heggen, moraal theoloog, Nieuwstad, Limburg.

paneel, 30 x 23 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150

Hamerprijs: € 1.150