3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4691
update-catalogue
Cyril Bleys (1895-1976)

Bloemen in een glazen vaas

pastel, gesign., 36 x 60 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160

outbid-warning
Overboden