3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4665
update-catalogue
Leonor Fini (1907-1996)

Twee figuren

inkt en gouache, ongesigneerd?, 39 x 26 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500

outbid-warning
Overboden