3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4509
update-catalogue
Gesigneerd Spin

Zeilschip op een meer

paneel, 23 x 32 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320

outbid-warning
Overboden