4880
Catalogusnummer: 4825R
Gesigneerd M.K. rechtsonder

Stilleven

aquarel

65 x 46 cm.

Herkomst: Uit een Duitse particuliere collectie

Taxatie: € 100 - 200
Opbrengst: