Catalogusnummer: 5065
Guo Wei (geb. 1960)

Liggende man

doek, gesign. r.o., '97, herkomst: Serieuze Zaken, Amsterdam, niet ingelijst, 80 x 100 cm.

Taxatie: € 1.500 - € 2.500
Huidig bod: € 1.400
Hamerprijs: € 1.400

Hamerprijs: € 1.400