4925Q
Catalogusnummer: 4810
Europese school, 18e eeuw

Portret van een heer

doek, ovaal, beschadigingen en lijst beschadigd

76 x 60 cm.

Taxatie: € 200 - 400
Opbrengst: € 100

Hamerprijs: € 100