Catalogusnummer: 4675
Franse school, 20e eeuw

Gezicht op een tuin

doek, niet ingelijst, 25 x 35 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180