1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
5044
Catalogusnummer: 4912
Ernst Gabler (1872-1937)

Badende figuren in een meertje

board

40 x 55 cm.

gesign. r.o., 1931

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50