17e zitting - Woensdag 18 mei 10.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1155
Hindelopen, polychroom beschilderde miniatuur hangoortafel, 19e eeuw

b. 30 cm, l. 52,5 cm.

Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel

Taxatie: € 150 - € 180
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220