17e zitting - Woensdag 18 mei 10.00 uur: 1000-1398 - Plated objects, objects de vertu, miscellaneous
Catalogue number: 1153
Eikenhouten kist, 18e eeuw

Uitgevoerd met gestoken scenes met meermannen en schepen.

h. 20 cm, l. 43,5 cm.

Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel

Estimate: € 150 - € 250
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220

Hammer price: € 220