17e zitting - Woensdag 18 mei 10.00 uur: 1000-1398 - Plated objects, objects de vertu, miscellaneous
Eikenhouten kist, 18e eeuw
Uitgevoerd met gestoken scenes met meermannen en schepen.
Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel
Estimate: € 150 - € 250
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220