17e zitting - Woensdag 18 mei 10.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1149
Twee polychroom beschilderde houten horren, 18e eeuw

Uitgevoerd met voorstelling van figuren in landschap.

l. 114 cm, h. 9 cm

Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140