4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4837
update-catalogue
Ben Viegers (1886-1947)

Figuren op een dorpsstraat

doek, gesign. l.o., 28 x 40 cm.

Provenance: Een inzending uit Hoorn

[1]

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575

outbid-warning
Overboden