020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4817
Europese school, 19e eeuw
Kustgezicht
doek, 28 x 43 cm.
Provenance: Een inzending uit Hoorn
[1]
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100
Hamerprijs:
€ 1.100
Overboden