3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4586
Freek van den Berg (1918-2000)

De Nederlandsche Bank op het Frederiksplein in aanbouw

gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 30 x 49 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100