4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4928
Herman Heuff (1875-1945)

Duinlandschap bij Heemstede

maroufle, gesign. r.o., 35 x 47 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160